Výfuk

Vše o technice automobilů
Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

STturnier200 napsal:
Na kontroly na cestách bych se vyprdnul :lol: Když tohle zastaví, spadne jim brada a budou se kochat krásou nesmírnou :lol: Zase takový kravál (pokud tomu nenaložíš) to nedělá :lol: :lol: ;)


To si myslím taky...
Techničak za to neseberou, to by musel výfuk upadnout.

To Janinka:
Nemyslel jsem, že máš zvuk jako když fouká do trubky, chtěl jsem tím popsat rozdíl.

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

FORD666 napsal:

STturnier200 napsal:
Na kontroly na cestách bych se vyprdnul :lol: Když tohle zastaví, spadne jim brada a budou se kochat krásou nesmírnou :lol: Zase takový kravál (pokud tomu nenaložíš) to nedělá :lol: :lol: ;)


To si myslím taky...
Techničak za to neseberou, to by musel výfuk upadnout.

To Janinka:
Nemyslel jsem, že máš zvuk jako když fouká do trubky, chtěl jsem tím popsat rozdíl...

Já chápu Pavlíku jak jsi to myslel,já tím chtěla říct že bych jen ten zvuk ráda zachovala ale to je zřejmě nereálné až se do toho jakmile zasáhne.U toho TP si právě myslím že to hrozí ,pokud to bude nějaký šťoura a mrkne např. ke kolu tak hned vidí že ty výfuky jsou závodní tedy jen ta trubka a mohl by říct že to neslňuje podmínky silničního provozu a zabavit TP dokud to nebude jak má a neprojde technickou prohlídkou .

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

FORD666 napsal:

Janinka napsal:
Já chápu Pavlíku jak jsi to myslel,já tím chtěla říct že bych jen ten zvuk ráda zachovala ale to je zřejmě nereálné až se do toho jakmile zasáhne.U toho TP si právě myslím že to hrozí ,pokud to bude nějaký šťoura a mrkne např. ke kolu tak hned vidí že ty výfuky jsou závodní tedy jen ta trubka a mohl by říct že to neslňuje podmínky silničního provozu a zabavit TP dokud to nebude jak má a neprojde technickou prohlídkou .


Riziko tu je a je nesmysl tvrdit, že nic takového nehrozí. Na druhou stranu v Tvém případě je malá pravděpodobnost, že to bude někdo řešit na ulici. Já bych to nechal tak. Horší situace bude na STK, tam mají povinnost a jsou hlídaní. To bych v prvním kole vyřešil tak jak píše Jenda(STturnier200), tlumítky...

No technická zas tak velký problém nebude ,toho se moc nebojím

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

FORD666 napsal: Dnes jsem se sešel s pánem a jeho 2016 FORD Mustang 5.0GT convertible, prolezl jsem ten nádherný vůz. Píšu to sem, protože měl FORDem dodané a namontované výfuky Roush, měl od nich i sání, ten zvuk byl famózní!!! pz_1 ford_25 prp_1


Jo věřím ,já tam mám ted taky originál Roush jenže koncové jsou závodní Roush extreme a to na silnice být nesmí,doted to nikomu nevadilo ale ted už bude proto to řeším ,jde mi jen o ty zadní části,přední zůstanou .Prostě to trochu obejdu ,nechám nasadit průchozí tlumič takže prostě tam teoreticky bude co má ,no a koncovky ale taky nechám originál Roush ,jiné tam ani nejdou do toho nárazníku.No a časem uvidím jak to s těmi kontrolami bude vypadat a když dobře tak to zase vyměním za něco jiného ,suprového a je to.Tímhle řešením se vlk nažere a koza zůstane celá :)

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

Tak a je hotovo.No musím přiznat trochu mi potrvá si zvyknout na jiný zvuk (pokud si na něj vůbec zvyknu).Přijde mi ted dost utlumený ,no uvidím časem ,poudse mi líbit nebude nezbyde než to vyřešit uplně jinými výfuky,až zjistím jak sem dát video ,vložím

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

Janinka napsal: Tak a je hotovo.No musím přiznat trochu mi potrvá si zvyknout na jiný zvuk (pokud si na něj vůbec zvyknu).Přijde mi ted dost utlumený ,no uvidím časem ,poudse mi líbit nebude nezbyde než to vyřešit uplně jinými výfuky,až zjistím jak sem dát video ,vložím


Jani , nad smajlikama je lišta ...a v pravo vedle "ebay" je video. Když klikneš , mělo by jít vložit ;) Zkus to pz_1

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »


Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Výfuk

Příspěvek od Gildemeister »

Tak jsem řešil výfuk na ST a nakonec jsem objednával z GB homologovaný set od katalízátoru bez rezobátoru a každý kousek je oštítkován, tak snad bude klid... Milltec Sport Race non-resonated....

Odpovědět

Zpět na „Různé rady“