Focus garáž Ostrava

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Focus garáž Ostrava

Příspěvek od Mates94 »

Již od roku 2007 prodávám starší autodíly na Ford Focus. Od roku 2014 jsem pro velký zájem rozšířil portfolium i o další modely Fordu, zejména se zaměřuji na sportovní divize ST a RS. Nasbírané zkušenosti s těmito Fordy užitkuji i při servisování.

Jsem také členem nejrůznějších Fordích fór a klubů, ať už tuzemských nebo zahraničních. Navštěvuji motoristické akce, rád se svezu na amatérských závodech nebo okruzích.


Kontakt:
Roman Wenzel
Telefon: +420 737 149 938
Email: focus.dily@email.cz
IČ: 88915239

Provozovna:
Ostrava - Martinov (bližší adresu sdělím)

webovky: - http://www.focus-garaz.cz/

PS: Několikrát do roka tento servis navštěvuji, cenné rady, prodej ND, prodej ND ST-RS sortimentu ;)
IMG_20180316_132203.jpg
IMG_20180316_132203.jpg (119.41 KiB) Zobrazeno 2281 x
Servis:
Koupili jste u mě díl a potřebujete jej namontovat? Není problém, ať už se jedná o větší přestavbu nebo jen výměnu spojky, tlumičů, brzd) ! Případně seženu nové díly a namontuji.

Nebojím se ani větších repasů, například náprav (rozebrání, pískování, přelisování silentblocků, komaxit, složení, geometrie).

Možnost vyčtení chyb diagnostickým kabelem Fordiag (motor, airbagy, ABS+ESP modul, klimatizace, ruční spuštění ventilátorů..), případně real-time čtení hodnot řízení motoru.

Pneuservis

Renovace hliníkových kol
Nabízím komplet zprostředkování renovace. Začne se sezutím pneu, roztočením na vyvažovačce. Dále popřípadě srovnat, zavařit. Posléze možno opískování nebo šetrnější chemické odlakování. Konečnou úpravou může být lakování autolaky nebo práškovou vypalovací barvou. Chcete leštěné límce nebo čelní plochy? Ani to není problém.

Lakování
Nabízím zprostředkováni lakování dílů do barvy Vašeho vozu, a posléze i jeho montáž.


Svařováni hliníku, nerezu
Mohu externě zajistit svařování hliníku (držáky, převodovky, sání, výroba performance dílů, atd) případně i nerezu (držáky, výfuky na zakázku, výroba performance dílů, atd). Vše je možno u mě na dílně.
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Slezsko“