Klerikuv dedek

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Tak take neco prihodim. Konecne doslo na vetsi udrbu auta. Po velkem premysleni, jestli mam dat dohromady plecharinu a nebo zadni napravu, vyhrala predni naprava. I kdyz jsem opravu provadel na ulici pred barakam, tak jsou vymeneny ramena, stabilizacky, horni ulozeni, pruziny, tlumice a levy cep rizeni. Pravy se vymenit nepodarilo. Prisli mi dva leve. Tak ze v tydnu zase pod auto. Jinak tlumice a pruziny jsou KYB, ramena moog a cep ng. A za mesic bych udelal zadni. Tam jsou tlumice KO. Ale predek zacal mlatit na ulozeni. Proto vyhral. Foto z opravy bohuzel nemam.

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Kleriku jsi borec.. pz_1 budeš mít autíčko v dobrém stavu.. II_1 .
vaman

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Jo, u nas v hospode mi rikali, vyser se na to, je to starej pekac. Ale ja to auto mam rad. Tak mu chci doprat a prodlouzit mu zivot. A kdyz to pujde, tak zachovat na veterana. Je to asi blbost, jezdi jich stale dost. Ale za deset let muze byt vse jinak a kdyz vydrzi, tak mu bude 30 a bude mit narok stat se veteranem. A zadni napravu mam kompletne koupenou, ale zatim neni kde ji udelat. Ale nastesti to nespecha. Jak bude u Mazlika volno, tak se na to jde.

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Posílál jsem ti SZ. Ozvi se jedno Mondeo rušíme tak kdybys něco potřeboval tak pár dílů mám. Máš čas do úterý. Odpoledne se odváží na ekologickou likvidaci.
Matasmondeo

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Klerik Kdyby jsi věděl jak v UK opravují auta... rozdělá Focus ST170 na ulici (GO zadní nápravy, nebo klidně motor ven atd a soused o dva domy vedle co má taky ST či RS mu jde pomoct a pak hoděj ještě fotky na Uk fórum z toho pz_1

Takže, jen tak dál

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Tak dnes v nedeli 30.9. jsme zdarne s Mazlikem udelali zadni napravu. Probehlo rezani, vrtani, ale mame hotovo. Ramena, stabilizacky, podelne tozni tyce, horni ulozeni, tlumice, pruziny, naboje kol a nove kotouce s deskama. Radku, dekuji za velkou pomoc. Na ulici a sam bych to nedal.

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Joo, Radek je machr!

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Jo, umi. Ale ted jsem nasranej. Chtel jsem vymenit kotouce na predku a nejdou stahnout. Tedy aspon ten levej. Vzdycky na necem zustane viset. Nema nekdo na pujceni stahovak?

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

Nemáš velký kladivo?

Uživatelský avatar
Gildemeister
Příspěvky: 350
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:15:08

Re: Klerikuv dedek

Příspěvek od Gildemeister »

To je moc práce, pár ran kladivem a je dole navíc tím podpoříš své duševní zdraví :)

Odpovědět

Zpět na „Mk.III (2001-2007)“