Stránka 1 z 2

Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:47:41
od Gildemeister
Tak take neco prihodim. Konecne doslo na vetsi udrbu auta. Po velkem premysleni, jestli mam dat dohromady plecharinu a nebo zadni napravu, vyhrala predni naprava. I kdyz jsem opravu provadel na ulici pred barakam, tak jsou vymeneny ramena, stabilizacky, horni ulozeni, pruziny, tlumice a levy cep rizeni. Pravy se vymenit nepodarilo. Prisli mi dva leve. Tak ze v tydnu zase pod auto. Jinak tlumice a pruziny jsou KYB, ramena moog a cep ng. A za mesic bych udelal zadni. Tam jsou tlumice KO. Ale predek zacal mlatit na ulozeni. Proto vyhral. Foto z opravy bohuzel nemam.

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:47:59
od Gildemeister
Kleriku jsi borec.. pz_1 budeš mít autíčko v dobrém stavu.. II_1 .
vaman

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:48:12
od Gildemeister
Jo, u nas v hospode mi rikali, vyser se na to, je to starej pekac. Ale ja to auto mam rad. Tak mu chci doprat a prodlouzit mu zivot. A kdyz to pujde, tak zachovat na veterana. Je to asi blbost, jezdi jich stale dost. Ale za deset let muze byt vse jinak a kdyz vydrzi, tak mu bude 30 a bude mit narok stat se veteranem. A zadni napravu mam kompletne koupenou, ale zatim neni kde ji udelat. Ale nastesti to nespecha. Jak bude u Mazlika volno, tak se na to jde.

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:48:30
od Gildemeister
Posílál jsem ti SZ. Ozvi se jedno Mondeo rušíme tak kdybys něco potřeboval tak pár dílů mám. Máš čas do úterý. Odpoledne se odváží na ekologickou likvidaci.
Matasmondeo

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:48:47
od Gildemeister
Klerik Kdyby jsi věděl jak v UK opravují auta... rozdělá Focus ST170 na ulici (GO zadní nápravy, nebo klidně motor ven atd a soused o dva domy vedle co má taky ST či RS mu jde pomoct a pak hoděj ještě fotky na Uk fórum z toho pz_1

Takže, jen tak dál

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:52:31
od Gildemeister
Tak dnes v nedeli 30.9. jsme zdarne s Mazlikem udelali zadni napravu. Probehlo rezani, vrtani, ale mame hotovo. Ramena, stabilizacky, podelne tozni tyce, horni ulozeni, tlumice, pruziny, naboje kol a nove kotouce s deskama. Radku, dekuji za velkou pomoc. Na ulici a sam bych to nedal.

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:52:51
od Gildemeister
Joo, Radek je machr!

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:53:02
od Gildemeister
Jo, umi. Ale ted jsem nasranej. Chtel jsem vymenit kotouce na predku a nejdou stahnout. Tedy aspon ten levej. Vzdycky na necem zustane viset. Nema nekdo na pujceni stahovak?

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:53:14
od Gildemeister
Nemáš velký kladivo?

Re: Klerikuv dedek

Napsal: ned 31. kvě 2020 18:53:29
od Gildemeister
To je moc práce, pár ran kladivem a je dole navíc tím podpoříš své duševní zdraví :)