5. Ford sraz Ford-team - ORIENTAČNÍ ZÁVOD

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Ford sraz Ford-team - ORIENTAČNÍ ZÁVOD

Příspěvek od Mates94 »

Jak mi řekl Bláža ještě v campu v 11hod a 20min, když jsme se loučil, že prezident odjíždí jako poslední.
Inu odjel jsem 😁😂

Cesta Hranice na Moravě - Olomouc mi trvá 30min cca. Teď v tom dešti a to bylo 50 minut 😁.... Ale že od 15:30 se v Olomouci klube trochu sluníčko a přestal sypat ten déšť z oblohy směrem dolů na nás.
Pche !

Foto, výsledky OZ a atd zítra během dne to sem vložím.
Majte se jak chcete hlavně dobře 😉
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Bláža61
Příspěvky: 6
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:29:17

Re: 5. Ford sraz Ford-team - ORIENTAČNÍ ZÁVOD

Příspěvek od Bláža61 »

Mates, já jsem si říkal, že napoprvé je toho na tebe hodně, tak jsem ti trošku kryl záda, až do 12:30.😉
Abych pravdu řekl, měl jsem trochu strach jak to dopadne a jak to budeš zvládat. Naštěstí směl skvělého parťáka a musím uznat, že jste to zvládli s naprostou pohodou a grácií. Kemp super, jído super, klubáci super😉😁. Akorát je poznat, že seš porevoluční dítě, protože MY, my bychom uměli poučit větru, dešti😉😂😂😂👍👍👍

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Ford sraz Ford-team - ORIENTAČNÍ ZÁVOD

Příspěvek od Mates94 »

Bláža61: Děkuji! Děkuji! Vážím si toho.
Ano Faust průběžně od května kdy končilo opatření covid-19 a vědělo se co bude a nebude s červencem, tak jsme začali víc pracovat, objednávky merch věcí ford ať je něco pro Vás a tak.


A velké srazy jsou opravdu pro dva organizátory. To nejde dělat sólo! Ikdyž i z té Prahy dokážeme řídit přípravy na srazy na Moravě.
Tak samozřejmě, jsem ještě ke všemu mladé šušeň a ve funkci teprve pár měsíců :D :mrgreen: Nemám praxi jako vy staří mazáci. ;)
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Ford sraz Ford-team - ORIENTAČNÍ ZÁVOD

Příspěvek od Mates94 »

VÝSLEDKY A POŘADÁ ORIENTAČNÍHO ZÁVODU!

1 hadXR + Iceman65
2 David Polda + Daniela Poldová
3 Šváb a spol
4 ...


ODKAZ : - https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... bWc0#gid=0
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Hlavní srazy“