5. Ford sraz Ford-team

Odpovědět
hadXR
Příspěvky: 113
Registrován: pon 25. kvě 2020 20:32:09

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od hadXR »


Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Mates94 »

hadXR píše:
ned 21. čer 2020 20:36:16
Přidávám něco fotek:

https://photos.app.goo.gl/K3NTpFzqUX4F1r8W9
Děkujeme
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Mates94 »

PRVNÍ VLAŠTOVKY ZE SRAZU ZE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ - https://www.facebook.com/PujcSiRaptora/ ... 3367882382

Odkaz na článek na FB ze stránku "půjč si raptora" Jsem rád, že Honza přijel !
..akorát nevím, jak ho dostat do Vojtěchova dozadu do areálu kde parkujeme :lol: :D
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Louža
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. kvě 2020 6:58:40

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Louža »

Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli přijedeme... Jsme moc rádi, že jsme se s vámi, po delší odmlce, zase mohli vidět ☺️😉. Bylo to super 👍👍👍👍👍. Louža & Denisa.

Zitik
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. čer 2020 9:19:06

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Zitik »

Bylo to skvostný víkend. Jenom už nikdy neposílejte spát kdejakyho opilce ke mně do chatky! :? :mrgreen:
Ale že se nám tam sjelo spoustu krásných kousků.

Louža
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. kvě 2020 6:58:40

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Louža »

Myslíš toho, co ztratil tabatěrku a měl záda samej bodlák? 😁

Uživatelský avatar
speede
Příspěvky: 46
Registrován: ned 24. kvě 2020 8:42:04

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od speede »

Konečně jsem se dostal k tomu abych napsal pár slov chtěl bych poděkovat jako účastník i jako člen úzkého vedení klubu organizátorům za skvěle odvedenou práci my jsme si to opravdu i přes nepřízeň počasí skvěle užily kemp byl naprosto v pohodě dobré jídlo pivo i přístup personálu a v kombinaci že jsem si to užíval s lidmi které mám rád to bylo super byl jsem také rád že vzhledem k předcházejícím událostem jsme se sešli v takovém počtu a zdraví nestydím se za to bylo mi po tom opravdu smutno a doufám že se v takovém počtu budeme setkávat i dál a možná se přidá i pár nových tváří do našeho tvrdého jádra závěrem tedy ještě jednou moc všem díky za krásný víkend.
S pozdravem Šumperáci Speede s rodinou

PS:omlouvám se všem se kterými jsem se nestihl v neděli ráno rozloučit ;)
Viceprezident Ford-Teamu
Ford Mondeo ST220
Ford Focus MK2 1,6
ex:Ford Mondeo MK2 1,8

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Mates94 »

Zitik píše:
pon 22. čer 2020 9:26:05
Bylo to skvostný víkend. Jenom už nikdy neposílejte spát kdejakyho opilce ke mně do chatky! :? :mrgreen:
Ale že se nám tam sjelo spoustu krásných kousků.
Nooo, buď ráda že v noci jsme ti do bungalovu do patra nenastěhovávali v doprovodu velkého procesí Hupína, který pak stejně řekl "Loužo doveď mě k autu" :D
To nemělo chybu!
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

jan1
Příspěvky: 87
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:33:00

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od jan1 »

speede píše:
pon 22. čer 2020 19:21:42
Konečně jsem se dostal k tomu abych napsal pár slov chtěl bych poděkovat jako účastník i jako člen úzkého vedení klubu organizátorům za skvěle odvedenou práci my jsme si to opravdu i přes nepřízeň počasí skvěle užily kemp byl naprosto v pohodě dobré jídlo pivo i přístup personálu a v kombinaci že jsem si to užíval s lidmi které mám rád to bylo super byl jsem také rád že vzhledem k předcházejícím událostem jsme se sešli v takovém počtu a zdraví nestydím se za to bylo mi po tom opravdu smutno a doufám že se v takovém počtu budeme setkávat i dál a možná se přidá i pár nových tváří do našeho tvrdého jádra závěrem tedy ještě jednou moc všem díky za krásný víkend.
S pozdravem Šumperáci Speede s rodinou

PS:omlouvám se všem se kterými jsem se nestihl v neděli ráno rozloučit ;)
No o to víc mě mrzí že jsem nemohl dorazit bohužel :(

Louža
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. kvě 2020 6:58:40

Re: 5. Ford sraz Ford-team

Příspěvek od Louža »

Mates94 píše:
pon 22. čer 2020 19:22:53
Zitik píše:
pon 22. čer 2020 9:26:05
Bylo to skvostný víkend. Jenom už nikdy neposílejte spát kdejakyho opilce ke mně do chatky! :? :mrgreen:
Ale že se nám tam sjelo spoustu krásných kousků.
Nooo, buď ráda že v noci jsme ti do bungalovu do patra nenastěhovávali v doprovodu velkého procesí Hupína, který pak stejně řekl "Loužo doveď mě k autu" :D
To nemělo chybu!
😁, to je taky pěkná historka 👍.

Odpovědět

Zpět na „Hlavní srazy“