Volná diskuze o čemkoli

Co se nikam nevejde :)
Odpovědět
Uživatelský avatar
speede
Příspěvky: 46
Registrován: ned 24. kvě 2020 8:42:04

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od speede »

Mates94 píše:
ned 07. úno 2021 16:15:40
Tak co ??? uvedeme všichni, že nám je max 24 let ? :D :D :D :D :D :D


https://www.startdriving.cz/
Tohle by vůbec nemuselo být špatné ,myslím si že zkusit by si to měl každý bez ohledu na věk ;)
Viceprezident Ford-Teamu
Ford Mondeo ST220
Ford Focus MK2 1,6
ex:Ford Mondeo MK2 1,8

StandaHK
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 11:29:35

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od StandaHK »

Tak jestli do tý doby budeme s Mondym živý a zdravý tak bychom,s dovolením,taky přijeli. :shock:

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

StandaHK : a proč bys nebyl ?? :o ;) vždy si byl plný sil a Mondeo určitě taky
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

StandaHK
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 11:29:35

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od StandaHK »

Tak o tom žádná :D .Ale jak tady (ne)vláda šíří ten blázinec,tak si jeden není jistej,co bude zítra.

jan1
Příspěvky: 87
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:33:00

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od jan1 »

To je pravda je vsechno jak na toboganu clovek uz je z toho trochu magor.Zase ale bychom radi vsechny videli uvidime co bude dal ?:. :shock:

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

StandaHK píše:
úte 09. úno 2021 12:31:46
Tak o tom žádná :D .Ale jak tady (ne)vláda šíří ten blázinec,tak si jeden není jistej,co bude zítra.
Musíme doufat v zázrak :D Neříkám, že se v tom politici neplácají, ale od posledního zavření hospod a obchodů potkávám hodně lidí na zastavkách MHD, veřejné místa jak chodí bez roušek, nasadí to jen při vstupu do obchodu, vestibulů, spojů MHD jinak na to lidi serou, jezdi si po republice jakoby se nechumelilo. Ano jsme z toho všeci dosti unavení, ale vydržme. Já taky nebyl letos ještě lyžovat no :D
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

hadXR
Příspěvky: 113
Registrován: pon 25. kvě 2020 20:32:09

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od hadXR »

Pane kolego "doufáním v zázrak" se nikdo nikdy nikam neposunul. Jediným způsobem jak něco změnit je něco udělat.
Politici se v ničem neplácají, on ten nouzový stav je pro ty co jsou u kormidla velice výhodným stavem, ale jen posilují svou moc a kapitál. Mimo to sami porušují nejen ústavní zákony, ale i svá vlastní nařízení a když se to hodí tak využívají mezery v zákonech byť to na ostatních samy kritizují. Krom toho šíří společností nepřesné informace a do jejich karet hrající statistiky a snaží se vyvolat jen strach aby mohli lid snadněji ovládat. Je to jen cesta k dalšímu totalitnímu zřízení.
Jak to vyřešit nám ukázali Husité již roku 1419.
A co se týká samotného viru tak za své zdraví odpovídá každý sám nikoliv vláda ani ostatní lidé. Ten kdo se usoudí, že je ohrožen má možnost jednat tak, aby se nenakazil bez ohledu na to, že někdo sedí v hospodě, jede na lyžích nebo jede po republice navštívit své přátele, kteří jsou obeznámeni se situací a uvědomují si možné riziko.
Ostatně s každým usednutím za volant dobrovolně podstupujeme riziko, řekl bych větší než postáváním na náměstí bez hadru přes držku, že nás někdo zabije nebo mi někoho jiného a co si budeme povídat i ten nejlepší řidič udělá chybu. A přes to pravděpodobně nikdo při nastartování motoru nepřemýšlí o tom, že by dělal něco společensky nebezpečného.

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

Ano když je nouzový stav, můžou být s okamžitou platností bez schvalování ministerstva vnitra a tak složky IZS a AČR jako pomocníci do nemocnic, zápujčky zdravotnického vybavení a materiálu ze skladu hmotných rezerv. Na dodávky respirátorů, roušek, plicnich ventilátorů nemusí být podané výběrové řízení atd atd

Spíš mě prostě zaráží že od listopadu jsou hory plné turistů, lyžarů a tohle prostě nestoply. V Rakousku si místní lyžují ale za přísných higienických podmínek a tady ? :D
Tohle mě prostě vytáčí....
A ano čísla a počty nakažených a mediální masáž TV NOVA je taky kapitola sama pro sebe.
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

StandaHK
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 11:29:35

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od StandaHK »

Zdravím diskutující.Já taky chodím bez zakrytý huby,protože můj mozek,jestli ho vůbec mám,nemám lékařsky potvrzeno,potřebuje ke svému fungování kyslík.A pokud budu mít zakrytou hubu,tak možná polovinu co vydechnu,jde zase do mě.Do obchodu nasadím a MHD nejezdím,mám kolo.Na něm taky bez roušky.Protože čtu názory opravdových hygieniků a imunologů a virologů i epidemiologů.Ale je to každého věc ! Pokud chce nosit,nechť nosí !

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

StandaHK píše:
sob 27. úno 2021 11:31:42
Zdravím diskutující.Já taky chodím bez zakrytý huby,protože můj mozek,jestli ho vůbec mám,nemám lékařsky potvrzeno,potřebuje ke svému fungování kyslík.A pokud budu mít zakrytou hubu,tak možná polovinu co vydechnu,jde zase do mě.Do obchodu nasadím a MHD nejezdím,mám kolo.Na něm taky bez roušky.Protože čtu názory opravdových hygieniků a imunologů a virologů i epidemiologů.Ale je to každého věc ! Pokud chce nosit,nechť nosí !
Naprosto souhlas! Jenže když do zaměstání mám podchod pod železničním nádražím v cestě, tam si roušku nasadím, ale potkávám tam denně lidi co NE.
Od 1.3 nosím v ruce kus tyče průměru 30mm a začnu je mlátit hlava nehlava :D

Kvůli takovým a neschopnosti vlády od podzimu něco pořádného udělat nebudeme mít asi jarní sraz ve Vojtěchově :cry: :shock: :(
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Pokec o všem možném a nemožném“