Termíny srazů

Vše o srazech
Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 281
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Termíny srazů

Příspěvek od Mates94 »

Dámy a pánové.
Blíží se konec roku 2023 a my jsem se se Speedym bavili ve Vojtěchově co s rokem 2024 a nějakým hlavním srazem ? Co program a tak ?

Má někdo nápady na camp ? lokace a tak ? Manželé Cyroňovi nabídly pomoc, že by se udělal sraz tentokrát na východě :D . Opava a okolí.

Má někdo něco proti tomu nebo naopak lepší nápad. Otvírám na toto téma diskuzi.
Termín by byl asi koncem léta, protože červen je našlapaný, stejně zase bude "fordmania" a ostatní na Seči a tam jezdí všichni a můžeme se snažit sebevíc. Sierra klub bude mít svůj sraz, ať se to prostě nekoliduje a tak podobně. Červenec zase všichni jedeme na dovolené atd atd. a nechceme dělat sraz v těch úplně letních vedrech.
Můžeme se zase domluvit s Puma klubem, ať aspoň Pumy nějaké přijedou, protože letos měli oni hlavní na Seči.

A teď do nás! Spustě návrhy, proti návrhy, je přece demokracie :!: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Harryburian
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 10:57:44

Re: Termíny srazů

Příspěvek od Harryburian »

Ahoj, pokud jde o Puma sraz, tak ten prý bude nejspíš v Jedovnici kolem20. Června. A koketoval jsem s myšlenkou též se zapojit jako organizátor a zkusit to někde poblíž Vysokého Mýta, ale nějak začínám mít program též nášlapanej.
Ale pokud by se to dělalo koncem léta, tak jsem klidně pro, když se letos bylo má západě republiky, proč nedat příští rok východ...

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 281
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny srazů

Příspěvek od Mates94 »

Harryburian píše:
sob 04. lis 2023 22:11:11
Ahoj, pokud jde o Puma sraz, tak ten prý bude nejspíš v Jedovnici kolem20. Června. A koketoval jsem s myšlenkou též se zapojit jako organizátor a zkusit to někde poblíž Vysokého Mýta, ale nějak začínám mít program též nášlapanej.
Ale pokud by se to dělalo koncem léta, tak jsem klidně pro, když se letos bylo má západě republiky, proč nedat příští rok východ...
Tak to zkus na příští rok ? Já bych zařídil vše přes maily a ty na místě.
A příští rok by byl v prostřed republiky :!: ;) Jen jestli si dáme co termín, ať to máme pevně dané pro další roky, protože jaksi ten červen si letos děla každý a pak vychází kolize pro lidi jak je třeba Bláža a jiní, kteří toho občas během roku jezdí povícero ;)
Uvidíme jak se vyjádříte vy jako všichni ostatní, dělá se to pro Vás, bez Vás by ty akce nebyly.
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Harryburian
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 10:57:44

Re: Termíny srazů

Příspěvek od Harryburian »

Tak parto, jak to vypadá s tím hlavním srazem a hlavně s jeho termínem. Potřebuju si to nějak uložit do kalendáře, abych se mohl zúčastnit.
Bude to teda někde na východě, nebo jak? Nějaké info???

jan1
Příspěvky: 90
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:33:00

Re: Termíny srazů

Příspěvek od jan1 »

Joo kamaráde sem nikdo nechodí žiješ jen Facebook bohužel.

Uživatelský avatar
speede
Příspěvky: 49
Registrován: ned 24. kvě 2020 8:42:04

Re: Termíny srazů

Příspěvek od speede »

Ale chodí neboj , čeká se na vyjádření prezidenta. ;)
Viceprezident Ford-Teamu
Ford Mondeo ST220
Ford Focus MK2 1,6
ex:Ford Mondeo MK2 1,8

jan1
Příspěvky: 90
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:33:00

Re: Termíny srazů

Příspěvek od jan1 »

Ja vim jen to obcas musi clovek trochu rozvyrit at se neco deje.Ja o tom premyslim taky docela se mi ta myslenka stridani tech hlavnich srazu libi.
Je to potom fer pro vsechny kdo chteji jezdit a termin clovek nemuze zajistit aby vsem sedlo.No uvidime :D

Harryburian
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 10:57:44

Re: Termíny srazů

Příspěvek od Harryburian »

Ahoj ahoj ahoj, tak jak ten hlavní sraz? Už je aspoň termín?

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 281
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny srazů

Příspěvek od Mates94 »

Harryburian píše:
pát 05. led 2024 21:49:51
Ahoj ahoj ahoj, tak jak ten hlavní sraz? Už je aspoň termín?
Čekáme na upřesnění termínu, od půlky prosince jsem tam psali email volali já i Lukáš Cyroň a čekáme jak se ozvou, mají tam toho povícero a domlouvají se.
Asi mají ten po Novém roce týden volno, protože se nehlásí a telefon nikdo nebere.
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

Harryburian
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 10:57:44

Re: Termíny srazů

Příspěvek od Harryburian »

O. K. Já bych si už rád dal termín do kalendáře a objednal tam ubytko, ať jsem připraven a nezaskočen. 🤣 Jinak děkuji za informaci.

Odpovědět

Zpět na „Srazy“