Volná diskuze o čemkoli

Co se nikam nevejde :)
Odpovědět
StandaHK
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 11:29:35

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od StandaHK »

Tak pokud tam není tlačenice a máš možnost jít někde bokem,tak jenom při míjení lidí se nenakazíš.To bys musel s někým klábosit aspoň 15 min.Já to nasazuju jenom při vstupu do obchodu a jak jsem venku,okamžitě to jde dolů.I když v protisměru je lidský provoz.Ale jak jsem psal výše,je to na každým.

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

Jako ano, hovořit 10-15min a udržet si rozestupy ale jde o princip, je něco nařízené a ? to stejné ty tlačenice na zastávkách MHD :o
Jak píšeš Stando, každý má právo si stoupnout opodál ale stejně se tam kupí lidi a každý druhý má nasazenou roušku tak, že mu z ní trčí nos.. :lol:
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

hadXR
Příspěvky: 113
Registrován: pon 25. kvě 2020 20:32:09

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od hadXR »

Pane kolego ono nasazení AČR je možné i bez NS, ale co je na něm pro vládu lákavé je právě ta možnost zadávat zakázky bez výběrového řízení. A myslet si, že toho využívají výhradně pro potřeby zvládnutí epidemie by bylo hodně naivní. Ostatně když tam zmiňuješ nákup roušek to je do očí bijící neschopnost a výsměch občanům. Loni v lednu poslali roušky kámošům do Číny, aby v březnu nařídili jejich nošení i u nás a zároveň oznámili, že žádné nejsou ať si něco ušijem. Ještě si pamatuju jak na nějaké tiskovce soudruh Babiš prohlašoval, že doma ušitá rouška je to nejlepší na světě.
Když se tedy občané povinně vybavili nedostupným materiálem tak vítězoslavně nakoupili od Číny pár letadel roušek aby teď mohli prohlásit, že sou roušky nedostatečný a hybaj kupovat respirátory.
Dalším příkladem jak i s nouzovým stavem kdy mají tedy možnost využít AČR tak nejsou schopni distribuovat vakcíny, které nás měly zázračně zachránit a skončilo to tím, že si s ní zapózoval Babiš před kamerou. AČR teď využijí pravděpodobně k šikanování občanů.

S tím podchodem souhlasím s panem velvyslancem, není to předpokládám uzavřené, normálně tam profukuje vítr, a pokud se cítíš jeho projitím ohrožen tak ti nikdo nebrání tu roušku použít. A v případě že jen projdeš ještě s rouškou tak je ta pravděpodobnost, že se nakazíš minimální. To je pravděpodobnější, že tě tam někdo večer přepadne.

O tom co je a není nařízené bych tu moc nerozmazával, předpokládám, že jako majitelé silných aut taky nejezdíme výhradně 50/90/130 a taky je to nařízené a taky vyšší rychlostí zvyšujeme pravděpodobnost, že někomu způsobíme újmu.

A co je tedy vrchol všeho je to od zítra platící omezení cestování, to je naprosto k zblití.
Za Komančů si potřeboval výjezdní doložku k cestě do zahraničí od zejtra jí budem potřebovat k cestě do sousední dědiny.
Není to nic jiného než totalita a fašismus.
A efekt to mít stejně nebude ostatně tohle už zkoušeli v Číně a Izraeli a stejně se tam covid rozšířil znovu.
A taky otázka co bude dál, teď řeknou že to je na 3 týdny a pak co, pak si vypracují statistiku že je tolik a tolik nakažených a řeknou: "Tak si to dáme ještě na měsíc, rok, navěky?"

A taky připomněl, že komunistická strana byla v roce 1946 také zvolena v řádných svobodných volbách a následně si "udělala" vítězný únor" a držela národ v totalitě 40 let.

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

..rok k covidem. Beránek nepřežil do pondělí :D :D :D
Kecám... prožívejte pohodovou velikonoční náladu přátelé a kamarádi

IMG_20210403_134008.jpg
IMG_20210403_134008.jpg (281.61 KiB) Zobrazeno 6019 x
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

hadXR
Příspěvky: 113
Registrován: pon 25. kvě 2020 20:32:09

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od hadXR »

Jo to se holt stává, že se beránek nedožije pondělí.

DSCF4907_M.jpg
DSCF4907_M.jpg (840.86 KiB) Zobrazeno 6006 x

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

mňam
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

StandaHK
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 11:29:35

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od StandaHK »

Zdravím všechny Fordí přátele i přátele Fordů.Mám dotaz.Nepřekáží někomu doma ve skříni autoanténa na našeho Fordiho.Anténu mám vepředu na střeše.Tedy už nemám.Ford Mondeo MK 2.Děkuji za účast.

Uživatelský avatar
Mates94
Příspěvky: 268
Registrován: ned 24. kvě 2020 9:21:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Mates94 »

StandaHK píše:
pon 10. kvě 2021 12:45:59
Zdravím všechny Fordí přátele i přátele Fordů.Mám dotaz.Nepřekáží někomu doma ve skříni autoanténa na našeho Fordiho.Anténu mám vepředu na střeše.Tedy už nemám.Ford Mondeo MK 2.Děkuji za účast.
Já bych doma asi měl mít dvě záložní.... předpokládám, že mondeo mk2 či focus mk1 mají shodné antény.
Podívám se, zjistím a dám vědět, ok ?
Prezident Ford-Teamu
daily - S-MAX STline AWD 2018
track - Focus ST170
ex-Focus mk1 1.8 16v turnier Ambiente_Focus mk1 1.8 STDCi 85kw turnier Ghia_R.I.P_9.8.2020
„Rovinky jsou pro rychlá auta. Zatáčky jsou pro rychlé jezdce.“ – Colin McRae :mrgreen:

StandaHK
Příspěvky: 54
Registrován: ned 24. kvě 2020 11:29:35

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od StandaHK »

Mates94.Díky za snahu,Nová anténa už přijímá.

Janinka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 24. kvě 2020 8:39:46

Re: Volná diskuze o čemkoli

Příspěvek od Janinka »

Krásné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a spoustu zdraví a štěstí v Novém roce přejeme vám všem.

Odpovědět

Zpět na „Pokec o všem možném a nemožném“