Náhradní díly Mondeo Mk2

7 roků 9 měsíců zpět - 7 roků 9 měsíců zpět #2106 od Mar10

  • Nováček
  • Nováček

  • Příspěvky: 7
  • Karma: 1
  • Přijato poděkování: 6

  • Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: Neznámé
  • Náhradní díly Mondeo Mk2 vytvořil uživatel Mar10
    Mám dotaz, spíš na ST-čkaře, šupnul jsem ST200 na diagnostiku protože se mi tam ozývaly prapodivné zvuky. Na diagnostice Delphi nám to hodilo tuto hlášku
    P0325-Obvod snímače klepání (1.řada válců). Chci se zeptat jestli jste se s tím někdo už setkal. Máte ho někdo náhradní? Pasuje tam ze sériovky 170-ti koňové? Volal jsem na Ford a chtějí za snímač 2500,-. Já jsem ochotný ho koupit do 500,-.

    Dále jsem se chtěl zeptat zda ve vadném IMRC modul je ten transistor, co se kazí označen 2N6045? Případně, kde se dá sehnat. U nás ho nikde nemají.

    Dále jestli homokinetický kloub přední nápravy pasuje ze všech mk2 nebo jen z některých motorizací.

    Dále mi diagnostika ukazuje
    C1310-Brzdový ydraulický tlakový měnič kola vpředu vlevo - chyba obvodu. - Co je tohle za záser?

    Díky za info
    ford_25

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    7 roků 9 měsíců zpět #2153 od povadi

    • Pokročilý
    • Pokročilý
    • Od 8.00-20.00hod. jsem na telefonu:774885615

  • Příspěvky: 79
  • Karma: 3
  • Přijato poděkování: 22

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 17 srp 1976
  • Odpověděl povadi pro téma Náhradní díly Mondeo Mk2
    Otázka je zda je to diagnostikované správně a je to opravdu tím čidlem... Závada může být i jinde. Je potřeba udělat pořádnou diagnostiku a pořádně to vše prolézt. Čidlo lze koupit i jinde jako spoustu dílů. Klidně mi kontaktuj a můžeme něco vymyslet.

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.