Tuning = úpravy

7 roků 11 měsíců zpět #156 od Janinka

  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT

  • Příspěvky: 220
  • Karma: 5
  • Přijato poděkování: 31

  • Pohlaví: Žena
  • Narození: Neznámé
  • Odpověděl Janinka pro téma Tuning = úpravy

    janicka napsal: nooo-podle tech doporuceni mi vezmou i rodny list a auto rovnou zapali :P :P :P


    :cheer: :cheer:

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    7 roků 11 měsíců zpět - 7 roků 11 měsíců zpět #157 od STturnier200

    • Moderátor
    • Moderátor
    • Mondeo ST200

  • Příspěvky: 424
  • Karma: 15
  • Přijato poděkování: 140

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 12 kvě 1964
  • Odpověděl STturnier200 pro téma Tuning = úpravy
    Nesmutnější na tom přátelé je , že to pořád není o těch upravených autech. Pokud se teda budeme bavit opravdu o decentním tuningu (např jako Janinka a Janička) Co si budem povídat , tyto vozy bývají v lepším technickém stavu, než některé ostatní co úpravy nemají. Co říká statistika ÚAMK ? Nejvíce nehod je spůsobeno ..rychlost,drogy ,alkohol , nedání přednosti , telefonování za jízdy, nepozornost všeobecně a podceňování vlastních možností adt. Kurva kdo mě tady bude s tich buzerantů tvrdit že moje uprevené auto může za nehodu protože má o 10 koní navíc než v serii ? :evil: Krystepána vždyť je to pořád jenom o řidiči , né třeba o načipovaným autě, nebo že mělo jiné kola. To jako že když má někdo načipovaný vůz ,tak jako hůře nabourá než s nenačipovaným ?. Jsou to ubožáci a místo toho by měli dávat peníze daňových poplatníků na věci potřebější. Tady chybí důsledná osvěta řidičů už v autoškolách. Taky se stačí podívat na ty debilní reklamy v telce , které popírají fyzikální vlastnosti a bohužel spousta magorů tomu věří a myslí si že je všechny elktronické vychytávky zachrání...velký hovno :lol: Zdravý rozum a trocha slušnosti a pudu sebezáchovy a bylo by na silnicích lépe . V této banánové republice se bohužel řeší vše z opačného konce a to je na blití ;)Takže když zakážu tuning , tak se nám rapidně sníží nehodovost...bravo naši skvělí zákonodárci..bravo :P Hezký den všem.... :lol:

    Mondeo ST200 kombi
    Mondeo V6 2.5L Kombi
    Superintendent Ford-Teamu :lol:

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    7 roků 11 měsíců zpět #158 od Burix

    • Nováček
    • Nováček
    • tsssss

  • Příspěvky: 8
  • Přijato poděkování:

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 28 led 1990
  • Odpověděl Burix pro téma Tuning = úpravy

    STturnier200 napsal: Nesmutnější na tom přátelé je , že to pořád není o těch upravených autech. Pokud se teda budeme bavit opravdu o decentním tuningu (např jako Janinka a Janička) Co si budem povídat , tyto vozy bývají v lepším technickém stavu, než některé ostatní co úpravy nemají. Co říká statistika ÚAMK ? Nejvíce nehod je spůsobeno ..rychlost,drogy ,alkohol , nedání přednosti , telefonování za jízdy, nepozornost všeobecně a podceňování vlastních možností adt. Kurva kdo mě tady bude s tich buzerantů tvrdit že moje uprevené auto může za nehodu protože má o 10 koní navíc než v serii ? :evil: Krystepána vždyť je to pořád jenom o řidiči , né třeba o načipovaným autě, nebo že mělo jiné kola. To jako že když má někdo načipovaný vůz ,tak jako hůře nabourá než s nenačipovaným ?. Jsou to ubožáci a místo toho by měli dávat peníze daňových poplatníků na věci potřebější. Tady chybí důsledná osvěta řidičů už v autoškolách. Taky se stačí podívat na ty debilní reklamy v telce , které popírají fyzikální vlastnosti a bohužel spousta magorů tomu věří a myslí si že je všechny elktronické vychytávky zachrání...velký hovno :lol: Zdravý rozum a trocha slušnosti a pudu sebezáchovy a bylo by na silnicích lépe . V této banánové republice se bohužel řeší vše z opačného konce a to je na blití ;)Takže když zakážu tuning , tak se nám rapidně sníží nehodovost...bravo naši skvělí zákonodárci..bravo :P Hezký den všem.... :lol:


    ale nejsmutnější na tom je že většina lidí si to nechá líbit,protože má naděláno v gatích a ta hrstka lidí nezmůže nic,proto nám,s prominutím,serou na hlavy kravatáci a sami si žijou v přepychu,nic proti tomu nikdo nedělá...to sem asi nepatří,ale tenhle týden jsem zaslechl že v jedný zemi,se na veřejnost dostalo to že jeden politik zpronevěřil pár milionů a lidi se hned vzbouřily a on sám po 2 dnech odstoupil z funkce,nezaslechl jsem to celý,jen úryvky...a tady?tady se na to po 2 dnech zapomene,jakoby nic,tady si politik odsedí chvíli ve vazbě,pak ho pustí na 2 roky na svobodu a je pořád placenej a pak mu ještě budou vracet 300 000 kč za pobyt ve vazbě,tady jde fakt jiným směrem,úplně vše

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    7 roků 11 měsíců zpět #159 od Janinka

    • VIP EXPERT
    • VIP EXPERT

  • Příspěvky: 220
  • Karma: 5
  • Přijato poděkování: 31

  • Pohlaví: Žena
  • Narození: Neznámé
  • Odpověděl Janinka pro téma Tuning = úpravy

    Burix napsal:

    STturnier200 napsal: Nesmutnější na tom přátelé je , že to pořád není o těch upravených autech. Pokud se teda budeme bavit opravdu o decentním tuningu (např jako Janinka a Janička) Co si budem povídat , tyto vozy bývají v lepším technickém stavu, než některé ostatní co úpravy nemají. Co říká statistika ÚAMK ? Nejvíce nehod je spůsobeno ..rychlost,drogy ,alkohol , nedání přednosti , telefonování za jízdy, nepozornost všeobecně a podceňování vlastních možností adt. Kurva kdo mě tady bude s tich buzerantů tvrdit že moje uprevené auto může za nehodu protože má o 10 koní navíc než v serii ? :evil: Krystepána vždyť je to pořád jenom o řidiči , né třeba o načipovaným autě, nebo že mělo jiné kola. To jako že když má někdo načipovaný vůz ,tak jako hůře nabourá než s nenačipovaným ?. Jsou to ubožáci a místo toho by měli dávat peníze daňových poplatníků na věci potřebější. Tady chybí důsledná osvěta řidičů už v autoškolách. Taky se stačí podívat na ty debilní reklamy v telce , které popírají fyzikální vlastnosti a bohužel spousta magorů tomu věří a myslí si že je všechny elktronické vychytávky zachrání...velký hovno :lol: Zdravý rozum a trocha slušnosti a pudu sebezáchovy a bylo by na silnicích lépe . V této banánové republice se bohužel řeší vše z opačného konce a to je na blití ;)Takže když zakážu tuning , tak se nám rapidně sníží nehodovost...bravo naši skvělí zákonodárci..bravo :P Hezký den všem.... :lol:


    ale nejsmutnější na tom je že většina lidí si to nechá líbit,protože má naděláno v gatích a ta hrstka lidí nezmůže nic,proto nám,s prominutím,serou na hlavy kravatáci a sami si žijou v přepychu,nic proti tomu nikdo nedělá...to sem asi nepatří,ale tenhle týden jsem zaslechl že v jedný zemi,se na veřejnost dostalo to že jeden politik zpronevěřil pár milionů a lidi se hned vzbouřily a on sám po 2 dnech odstoupil z funkce,nezaslechl jsem to celý,jen úryvky...a tady?tady se na to po 2 dnech zapomene,jakoby nic,tady si politik odsedí chvíli ve vazbě,pak ho pustí na 2 roky na svobodu a je pořád placenej a pak mu ještě budou vracet 300 000 kč za pobyt ve vazbě,tady jde fakt jiným směrem,úplně vše


    V globálu je to tak jak píšeš,já to teda mám upravené poměrně hodně ,jak motorově tak snížení ,kola ,výfuky ,jiné nárazníky ,kapota atd ale nic z toho neohrožuje nikoho ,pravda je to trochu hlasitější ale ne nic uplně ohlušujícího a to kolik má auto koní také nemá důležitost ,vždy je to o řidiči,můžu mít 800HP a nic neudělám a můžu mít 50HP a někoho zabiji.Prostě jsou to trubky co vymýšlí samé píčoviny a štvou lidi uplně zbytečně.Vcelku na to dlabu a nebudu nic moc řešit ale budu muset bohužel ty vyfuky protože absence tlumičů je zřejmá na pohled když bude náhodou čučet na kola tak to hned uvidí a zas nestojím o to aby mi sebrali někde TP na fleku. Takže ted dumám co a jak to udělat aby to nedráždilo

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    7 roků 11 měsíců zpět - 7 roků 11 měsíců zpět #160 od Gildemeister

    • Moderátor
    • Moderátor
    • Gildemeister

  • Příspěvky: 342
  • Karma: 10
  • Přijato poděkování: 74

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 06 zář 1977
  • Odpověděl Gildemeister pro téma Tuning = úpravy
    Přátelé, je čas na změnu... My jim ukážeme, jak se dělá tuning. My jim tak zamotáme hlavy, že přes svoji slepotu neuvidí jedinou úpravu...
    Budou se plazit pod autem a uvidí jen homologovaná kola, protože výfuk tam nebude vůbec... ! Dostanou takovou pecku od naleštěného laku, že se z toho borci nenarovnaj....

    Třikrát sláva Tuningu...

    PS: jestli neprojdu, dám si vodní dýmku s pampeliškou a zavzpomínám na barevné dny plné tuningu...
    Poděkovali: STturnier200

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    7 roků 11 měsíců zpět #161 od STturnier200

    • Moderátor
    • Moderátor
    • Mondeo ST200

  • Příspěvky: 424
  • Karma: 15
  • Přijato poděkování: 140

  • Pohlaví: Muž
  • Narození: 12 kvě 1964
  • Odpověděl STturnier200 pro téma Tuning = úpravy

    Gildemeister napsal: Přátelé, je čas na změnu... My jim ukážeme, jak se dělá tuning. My jim tak zamotáme hlavy, že přes svoji slepotu neuvidí jedinou úpravu...
    Budou se plazit pod autem a uvidí jen homologovaná kola, protože výfuk tam nebude vůbec... ! Dostanou takovou pecku od naleštěného laku, že se z toho borci nenarovnaj....

    Třikrát sláva Tuningu...

    PS: jestli neprojdu, dám si vodní dýmku s pampeliškou a zavzpomínám na barevné dny plné tuningu...


    :woohoo: :woohoo: :woohoo: Koukám Gilde že si dal tu vodnici nějak předčasně :woohoo: :woohoo: :woohoo:

    Mondeo ST200 kombi
    Mondeo V6 2.5L Kombi
    Superintendent Ford-Teamu :lol:

    Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

    Moderátoři: ZitikMates94speede